Pracownik Magazynu Surowców i Opakowań

Date: May 7, 2024

Location: Pilawa, PL

Company: AkzoNobel

Fabryka AkzoNobel w Pilawie jest jednym z największych zakładów produkujących farby dekoracyjne oraz powłoki w Europie. W dwóch nowoczesnych i wysoko zautomatyzowanych działach produkcyjnych powstają rozpoznawane na całym świecie produkty marek: Dulux, Sadolin i Hammerite.

Więcej informacji na stronie www.akzonobel.com.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie operacji magazynowych w obszarze surowców, opakowań, odpadów produkcyjnych oraz materiałów pomocniczych do produkcji.
  • Przyjmowanie dostaw oraz wydawanie komponentów do produkcji.
  • Odpowiedzialność za kontrolowanie stanów magazynowych komponentów.
  • Zabezpieczanie i przekazywanie do utylizacji odpadów produkcyjnych.
  • Obsługa wózka widłowego.
  • Przestrzeganie zasad 5S.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (UDT).
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej będzie atutem.

We offer:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.
  • Benefity: m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, świadczenia z Funduszu Socjalnego, w tym dofinansowanie wypoczynku.
  • Atrakcyjny bonus w ramach programu poleceń pracowniczych.
  • Zniżki na nasze produkty.

Jeśli jesteś zainteresowana/ zainteresowana ofertą prześlij swoje CV wraz z klauzulą:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 48  zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana."