Operator Produkcji - Operator Rozlewu

Date: Apr 9, 2024

Location: Pilawa, PL

Company: AkzoNobel

AkzoNobel jest międzynarodową firmą, która w Polsce działa od 20 lat i zatrudnia ponad 1200 pracowników. Nasze portfolio zawiera światowej klasy marki, takie jak Dulux, International, Sikkens i Hemmerite, które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Na lokalnym rynku oferujemy dla konsumentów farby dekoracyjne, a na rynku B2B specjalistyczne produkty (specjalistyczne powłoki dla przemysłu stoczniowego, samochodowego i lotniczego).
Więcej informacji na stronie www.akzonobel.com.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Kartę Multisport.

  • Atrakcyjny bonus w ramach programu poleceń pracowniczych.

  • Dofinansowanie wypoczynku.

  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego.

  • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych do rozlewu farb.

  • Dostarczanie pustych opakowań na farby do linii produkcyjnych.

  • Nadzorowanie pracy urządzeń etykietujących.

  • Weryfikacja jakości wyrobów gotowych.

  • Dbałość o czystość urządzeń produkcyjnych i instalacji.

Nasze oczekiwania:

  • Chęć do nauki.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Mile widziane doświadczenie zdobyte na stanowisku produkcyjnym.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y ofertą prześlij swoje CV wraz z klauzulą:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowiaków 48  zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana."