Koordynator Projektów CI

Date: Jun 21, 2022

Location: Pilawa, PL

Company: AkzoNobel

AkzoNobel jest międzynarodową firmą, która w Polsce działa od 20 lat i zatrudnia ponad 1100 pracowników. Nasze portfolio zawiera światowej klasy marki, takie jak Dulux, International, Sikkens i Interpon, które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Na lokalnym rynku oferujemy dla konsumentów farby dekoracyjne, a na rynku B2B specjalistyczne produkty (specjalistyczne powłoki dedykowane dla przemysłu stoczniowego, transportu, budownictwa, elektroniki oraz sprzętu AGD). Posiadamy jeden z najnowocześniejszych na świecie zakład produkcyjny farb dekoracyjnych w Pilawie.

Obecnie do Działu Optymalizacji Produkcji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(zastępstwo)

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie projektów optymalizacyjnych realizowanych w Fabryce.
  • Udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych poprzez wdrażanie technik efektywnej produkcji, mapowanie strumienia wartości, prowadzenie projektów Six Sigma.
  • Monitorowanie i bieżące raportowanie statusu projektów oraz kalkulowanie oszczędności powstałych w związku z wdrożeniem rozwiązań optymalizacyjnych.
  • Identyfikowanie obszarów do doskonalenia w obszarze produkcyjnym, prowadzenie audytów kluczowych procesów, analiza wskaźników, mapowanie istniejących procesów w celu identyfikacji: potencjału, zagrożeń i marnotrawstwa.
  • Monitorowanie poprawności funkcjonowania wdrożonych procesów: analiza wskaźników, tworzenie raportów i prezentacji.
  • Koordynowanie pracy zespołu Six Sigma.
  • Promowanie kultury ciągłego doskonalenia w organizacji poprzez prowadzenie szkoleń i  warsztatów.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne).
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Znajomość narzędzi analitycznych i statystycznych.
  • Nastawienie na osiąganie rezultatów.
  • Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Certyfikat Lean Six Sigma Green Belt / Black Belt będzie atutem.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie.
  • Zatrudnienie w ramach zastępstwa w okresie 2 lat.
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach.
  • Atrakcyjny system premiowania.
  • Szkolenia.
  • Bogaty pakiet socjalny.

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, age or disability.