Inżynier ds. Projektów Inwestycyjnych

Date: Apr 7, 2024

Location: Pilawa, PL

Company: AkzoNobel

AkzoNobel jest międzynarodową firmą, która w Polsce działa od 20 lat i zatrudnia ponad 1100 pracowników. Nasze portfolio zawiera światowej klasy marki, takie jak Dulux, International, Sikkens i Hemmerite, które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Na lokalnym rynku oferujemy dla konsumentów farby dekoracyjne, a na rynku B2B specjalistyczne produkty (specjalistyczne powłoki dla przemysłu stoczniowego, samochodowego i lotniczego).

Więcej informacji na stronie www.akzonobel.com.

Zakres obowiązków:

  • Udział w realizacji projektów inwestycyjnych związanych m.in. z rozbudową infrastruktury zakładu i modernizacją obecnych linii produkcyjnych i technologicznych.

  • Tworzenie specyfikacji do zapytań ofertowych, weryfikacja ofert pod względem technicznym, udział w wyborze wykonawców.

  • Nadzorowanie prac podczas realizacji inwestycji.

  • Komunikacja z interesariuszami i raportowanie realizacji projektów.

  • Dokonywanie odbiorów częściowych i końcowych oraz uzyskiwanie odpowiednich pozwoleń.

  • Odpowiedzialność za kompletność dokumentacji projektowej.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne.

  • Umiejętność posługiwania się AutoCAD oraz dokumentacją techniczną.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Umiejętność efektywnej współpracy z interesariuszami i członkami zespołu projektowego.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie.

  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Kartę Multisport.

  • Dostęp do platformy learningowej Percipio.

  • Zniżki na farby.

At AkzoNobel we are highly committed to ensuring an inclusive and respectful workplace where all employees can be their best self. We strive to embrace diversity in a context of tolerance. Our talent acquisition process plays an integral part in this journey, as setting the foundations for a diverse environment. For this reason we train and educate on the implications of our Unconscious Bias in order for our TA and hiring managers to be mindful of them and take corrective actions when applicable. In our organization, all qualified applicants receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, age or disability.